Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Tohohle roztomilého tvorečka málem zamordoval! Nové FOTKY ukazují, proč budou lidé Jakuba z Prachatic navždy nenávidět!

+ Dalších 11 fotografií
Stačilo málo a tenhle neskutečně rozkošný pejsek už nebyl mezi živými. Jeho páníček, agresivní Jakub L. (24) z Prachatic, si na něm vybíjel své frustrace a umučil ho málem k smrti. Podívejte se na nejnovější snímky štěňátka ve fotogalerii a přečtěte si, jak se mu vede!

Pečovatelé z Animal Rescue, k nimž se oběť Jakuba dostala z veteriny ve Vimperku, mají jen samé dobré zprávy.

Týraný pejsek Marley z Prachatic je v naší péči. Zdá se, že to bude inteligentní a temperamentní pejsek, kterého se snad předchozí zážitky příliš nedotkly. V současné době je po reoperaci zlomeniny zadní nožky, čeká ho ještě odstranění stehů, kontrolní rentgeny a odběry krve. Do budoucna se kovová ploténka fixující zlomeninu buď vyjme, nebo ponechá – záleží na vývoji situace a posouzení veterinárních lékařů. Na nožku hafan našlapuje, musíme ho spíš krotit, aby moc neřádil,“ vysvětluje útulek, který ale pejska bude předávat novým majitelům.

Případ otřásl celou republikou, lidé chtěli brutálního pachatele lynčovat. Ten opakovaně měnil vysvětlení, proč na nebohou němou tvář vztáhl ruku. Nejdřív se ospravedlňoval tím, že prcek udělal loužičku, když ani tohle vysvětlení nezabralo, začal se ohánět tvrzením, že ho Marley kousl do nohy. Pro řadu lidí ale dál zůstává nepřítelem číslo jedna.

Policie Jakubovi v úterý předala sdělení obvinění, státní zastupitelství nyní podává žalobu k soudu. Ten by měl rozhodnout rychle. Tyranovi hrozí až dva roky vězení.

Mohlo by vás zajímat

Další články