Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Tohohle andílka spolužáci mlátili a šikanovali: Naštval se a stal se krásnou ženou!

Z šikanovaného kluka se stala pořádná kočka.
Zdroj: Profimedia
Brandon Morrison byl obyčejný puberťák z Kalifornie, který mezi své vrstevníky nikdy nezapadl. Jako nerda ho nebavilo poflakování venku a radši si četl v pokojíčku. Spolužáci ho nesnášeli a dávali mu to patřičně "sežrat". Od té doby, co se Brandon stal sexy Brittney Kade, má pokoj a bývalým tyranům se může jenom smát.

Brandon si prostě chtěl žít svůj život introverta, ale spolužáci ho tak šikanovali a mlátili, že časem odmítal chodit do školy a měl deprese. Všechno se změnilo tehdy, když se rozhodl stát ženou. Teď je z něj krásná sedmnáctiletá blondýnka Brittney a je po problémech. Jako dívka se konečně cítí být ve svém těle a nemá nejmenší problémy zapadnout.

Je hodně sexy a chce se živit jako glamour modelka, což se mu brzy vyplní. Jediné, co teď po strastiplné pubertě chybí Brittney ke štěstí, je nějaký ten hodný přítel. Křehká blondýnka touží po lásce a kromě práce si hledá konečně kluka.

Zatím žije se svou mámou a nevlastním tátou v Kalifornii. Rodina ji v jejím rozhodnutí vždy plně podporovala.

Související články

Další články