Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Toho se všichni obávali: Dominika Gottová povečeřela s Timem Tolkkim a odjela s ním v autě

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 15 fotografií
usmíření?
Ačkoliv se zdálo, že Timo Tolkki (53) je kvůli svému nešťastnému počínání na internetu všem jenom pro smích, jeho stále ještě manželka Dominika Gottová (46) ho podle všeho vzala na milost. V úterý byli vyfoceni, jak společně nastupují do taxíku, který je vyzvedl před Slovanským domem. Právě tam dvojice povečeřela. Usmířili se snad?

Toho se všichni, kdo sledují kauzu vztahu Dominiky Gottové a Tima Tolkkiho, obávali. Vypadá to, že nejstarší dcera Karla Gotta nakonec slibům finského rockera a alkoholika v jedné osobě uvěřila a vzala ho na milost.

Prostopášník Timo

Timo se v Praze, kam přijel pro Dominičino odpuštění, pohybuje dosti neohrabaně. Nejenže se netají tím, že si zve na hotel společnice a na internetu žadoní o sex bez kondomu, ale také rozhlašuje údajně nepravdivé výroky zesnulého tchána Karla Gotta, které doběla vytočily vdovu Ivanu.

Zdá se, že ani to nezabránilo Dominice, aby s chlípným muzikantem strávila několik hodin u jednoho stolu ve vyhlášené brazilské restauraci ve Slovanském domě, nedaleko místa, kde Dominika pracuje. Řešili zatím ještě manželé rozvod a věci s ním spojené, nebo se spolu usmířili? To zůstává momentálně velkou neznámou. Každopádně Dominika říká, že se vracet nebude, ale že můžou s Timem zůstat přáteli…

Přišlo usmíření?

Dominika dala svůj postoj k Tolkkimu jasně najevo hned po jeho příletu. Místo vřelého uvítání nevěrného manžela, který za ní přišel do práce, ignorovala, a když už si s nim sedla k jednomu stolu, po pěti minutách ho požádala, aby odešel.

Zdá se tedy, že Dominika má ve vztahu s psychicky nemocným muzikantem jasno. Snad teď nezměnila názor…

Související články

Další články