Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Toho pejska zachráníme! Víme, jak je na tom štěně, které bestiálně týral a mučil Jakub (24)

+ Další 4 fotografie
Třiadvacetiletý Jakub bestiálně týral malé štěně. Škrtil ho a kopal. Pejsek na tom není dobře, ale veterináři věří, že se jim povede pejska nakonec zachránit. Jakubovi hrozí dva roky za mřížemi.

Veřejnost zajímá, co je se štěňátkem, jehož brutálně mučil čtyřiadvacetiletý Jakub. Malý pejsek na tom je zle. Ale veterináři z Vimperku věří, že se jim ho podaří zachránit. Pejsek je na klinice, kde umí doslova zázraky.

Tříměsíční pejsek jménem Marley má zlomenou pánev a přeražené dvě nožičky. Panuje podezření, že má také otok na mozku. Po celém těle má modřiny a zhmožděniny. Léčba bude trvat hodně dlouho a je otázkou, zda se z toho pejsek dostane. Největším problémem je případný otok na mozku a rozdrcená pánev.

Veterináři nyní prosí veřejnost, aby jim dala klid na práci. Mediální zájem o celý případ je velký. Veřejnost volá po tom, aby Jakub byl přísně potrestán. Za mučení pejska mu hrozí dva roky za mřížemi.

Související články

Další články