Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tohle že má být nádherná Pippa Middleton? Prošedivělé vlasy, ztrhaná pleť a vrásky

Poznali byste krásku?
Zdroj: profimedia
+ Dalších 22 fotografií
Pippa Middleton (34) se tradičně vydala do ulic Londýna na kole a opravdu byste ji nepoznali. Neměla na sobě žádný ohromující model, nýbrž úplně obyčejný svetr a působila jako šedá myška. Vypadala dost ztrhaně a její tvář zdobily maximálně vrásky. Na účesu si také nedala moc záležet. Vlasy měla dost prošedivělé a celkově působila jako máma od tří dětí. Kam se poděla ta opěvovaná kráska?

Sestra Kate Middleton Pippa si vyšla na procházku a přítomné lidi docela dost šokovala svým vzhledem. Pippa vždy platila za jednu z nejkrásnějších osobností a plno žen po celém světe toužilo mít stejný zadeček jako ona.

Dokonce se nezdráhaly zaplatit tučné pálky za to, aby jim jejich plastičtí chirurgové vymodelovali úplně stejnou zadnici, jakou se pyšní Pippa. Jenomže i sestra vévodkyně Kate je jen obyčejný smrtelník, kterému se nevyhýbají úplně normální problémy jako všem ostatním.

Tohle foto je koneckonců důkazem. Pippa na fotkách vypadá docela dost ztrhaně, na sobě má vytahaný svetr a také si nejde nevšimnout jejích prošedivělých vla­sů.

Na druhou stranu si zaslouží uznání, že se nebojí takhle vyjít ven a ukázat, že i ona se potýká s problémy jako každá jiná žena na světě.

Související články

Další články