Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Tohle že má být matka od rodiny? Veronika Kopřivová je pořád jen praštěnou puberťačkou!

Ach, ta Verča.
+ Dalších 20 fotografií
Právě postava je snad to jediné, co vypadá na Veronice Kopřivové takřka dokonale. Bohužel ani s ní evidentně Veronika není spokojena. Proč by si totiž infantilně na fotku dokreslovala jiné?

Veronika Kopřivová (25) evidentně neví roupama co by. Život hokejové partnerky je sice na první pohled rájem, protože kromě svého pseudopodnikání v oblasti oděvního průmyslu nemusí dělat zhola nic.

Jenže někdy se to zvrtne a začne vám hrabat. To je dost možná případ teplické rodačky. Ta, ač má v oblasti hrudníku solidní vybavení, nejspíše není spokojená a na snímek na Instagramu si prsa dokresluje.

Samozřejmě se jedná pouze o pubertální výstřelek. Bohužel vzhledem k tomu, že by Veronika chtěla s Jaromírem Jágrem (44) tak moc dítě, se moc jako nastávající matka nechová. Spíše je to taková zastydlá puberťačka, která by nezvládla ani v noci svého potomka nakojit…

Mohlo by vás zajímat

Další články