Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Tohle že má být filmová princezna Diana? Herečka šokovala fanoušky vzhledem feťačky

Herečka Kristen Stewart jako princezna Diana ve snímku Spencer.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
Změna vzhledu

Americká herečka Kristen Stewart (31) se zúčastnila premiéry svého nového filmu Spencer, který pojednává o životě princezny Diany. Na fotografiích vypadá herečka, která se nejvíce proslavila hlavní rolí ve filmové sérii Stmívání, pohuble a jako kdyby byla „na tripu”, ačkoliv se v tomto případě jedná spíše o momentky. 

Ve čtvrtek 7. října se uskutečnila premiéra očekávaného snímku o princezně Dianě s názvem Spencer. Americká herečka Kristen Stewart v něm ztvárnila princeznu a podle traileru ji hodně lidí vychválilo, že opravdu vypadá jako skutečná Diana.

Svým vzhledem na premiéře šokovala

Jenže když herečka dorazila na premiéru na londýnský filmový festival, fanoušky svým vzhledem šokovala. Zvolila dlouhé šaty bez ramínek, které odhalily její pohublou postavu. Propadlé tváře a obarvené vlasy, které u kořínků odhalovaly šediny, také zdravý vzhled nepodpořily.

Herečka Kristen Stewart je nejvíce známá svou hlavní rolí Belly Swan ve filmové trilogii Stmívání, která slavila úspěch po celém světě. Dále si zahrála například v nových Charlieho andílcích, Sněhurce a lovci, Útěku do divočiny nebo Prokletí domu slunečnic.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy