Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Tohle že je ten hezoun Dylan z Beverly Hills? Nechal si narůst fousy a dost zfotrovatěl

Už to není ten fešák, co býval v seriálu.
Zdroj: Instagram
+ Další fotografie
V devadesátých letech nebyla snad holka, co by nemilovala Dylana ze seriálu Beverly Hills 90210. Byl vždy skvěle upravený, nagelovaný a k ženám galantní. Nejen Brenda byla do něj zamilovaná. Jenže tu hezkou tvářičku už dávno odvál čas a teď s fousy vypadá jako takový táta od rodiny.

Kdo by si nepamatoval Dylana, který nejen v seriálu mohl mít, kterou chtěl. Jenže Luke Perry (48) po slávě nikdy netoužil a nestřídal fanynky jako ponožky, i když teda mohl. Radši se usadil a začal žít rodinný život.

Sice chtěl u herectví zůstat, ale nikdy už nedostal takovou roli, která by předčila tu z legendárního seriálu. Všichni si ho dodnes pamatují jako zhýčkaného studenta, který lámal spolužačkám jedno srdce za druhým.

Dnes už by tolik úspěchů neměl. Stal se z něj fotr od rodiny a málokdo už by v něm poznal toho neodolatelného hezounka. Sám herec už na celé Beverly Hills nechce ani vzpomínat, dávno všechno s ním spojené hodil za hlavu a chce žít svým životem.

Související články

Další články