Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Tohle že je ta sexy Anička Slováčková? Podívejte se, jak se změnila v depresivní zpěvačku Sinéad O'Connor a rozbrečela se

Neskutečná změna.
+ Další 4 fotografie
Kvapem se to blíží a v neděli nás čekají další proměny českých celebrit ve známé zpěváky. Ty změny jsou dost často nerozpoznatelné od originálu. Stejně jako teď, kdy se dcera Dády Patrasové (60) Anna Slováčková (21) proměnila v irskou zpěvačku se sklony k depresím Sinéad O'Connor. To budete zírat.

Je možné, že Anička všechny přítomné i televizní diváky rozbrečí při písničce Nothing Compares To You. Bude to hodně tklivý okamžik, protože ta píseň je plná bolesti a mladá umělkyně se nejen vzhledem umí do toho opřít.

„Největší problém mám s tím, že když to zpívám za sebe, tak se mi do toho podaří dát emoci a začnu brečet. Jakmile do toho dávám její hlas a snažím se vyhnout mimice, kterou nedělá, tak mi to moc nejde,“ říká Anna Slováčková. Do proměny se položila natolik, že se rozbrečela dokonce i během choreografické zkoušky. „Tak teď jsi to totálně nandala. Bylo to výborný,“ byl Yemi nadšený z jejího projevu.

I když irská zpěvačka nebyla pro maskéry tolik náročná, tak ta proměna je neskutečná. „Vybírali jsme asi z patnácti paruk, než jsme byli spokojení,“ říká hlavní vlásenkářka Jana Dopitová. „Jinak líčení a stínování nám šlo od ruky. Celková proměna trvala necelé tři hodiny,“ prozradila hlavní maskérka Adriana Bartošová.

Sexy blondýnka nebude jediná, kdo se promění. Zopakujeme si, koho můžete v neděli od 20:20 na TV Nova vidět v show Tvoje tvář má známý hlas.

Miroslav Etzler jako Bob Marley Roman Vojtek jako Cher Jan Cina jako Redfoo z dua LMFAO David Gránský jako Michal David Marta Jandová jako Beyoncé Ivana Jirešová jako ZZ Top Markéta Procházková jako Sabrina

Mohlo by vás zajímat

Další články