Je možné, že Anička všechny přítomné i televizní diváky rozbrečí při písničce Nothing Compares To You. Bude to hodně tklivý okamžik, protože ta píseň je plná bolesti a mladá umělkyně se nejen vzhledem umí do toho opřít.

„Největší problém mám s tím, že když to zpívám za sebe, tak se mi do toho podaří dát emoci a začnu brečet. Jakmile do toho dávám její hlas a snažím se vyhnout mimice, kterou nedělá, tak mi to moc nejde,“ říká Anna Slováčková. Do proměny se položila natolik, že se rozbrečela dokonce i během choreografické zkoušky. „Tak teď jsi to totálně nandala. Bylo to výborný,“ byl Yemi nadšený z jejího projevu.

I když irská zpěvačka nebyla pro maskéry tolik náročná, tak ta proměna je neskutečná. „Vybírali jsme asi z patnácti paruk, než jsme byli spokojení,“ říká hlavní vlásenkářka Jana Dopitová. „Jinak líčení a stínování nám šlo od ruky. Celková proměna trvala necelé tři hodiny,“ prozradila hlavní maskérka Adriana Bartošová.

Sexy blondýnka nebude jediná, kdo se promění. Zopakujeme si, koho můžete v neděli od 20:20 na TV Nova vidět v show Tvoje tvář má známý hlas.

Miroslav Etzler jako Bob Marley Roman Vojtek jako Cher Jan Cina jako Redfoo z dua LMFAO David Gránský jako Michal David Marta Jandová jako Beyoncé Ivana Jirešová jako ZZ Top Markéta Procházková jako Sabrina