Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Tohle že je ta přitažlivá playmate z Robinsonova ostrova? Petra Palusková děsí svým vzhledem

Co se to s Petrou děje?
Zdroj: instagram
+ Dalších 85 fotografií
Petra Palusková se před nějakou dobou zúčastnila dost drsné reality show Robinsonův ostrov, kde sice nevyhrála, ale na konci ukázala, že není jen pitomá holka se silikony a když chce, umí ze sebe dostat rozumné názory. Po skončení soutěže si začala hodně užívat a její současný vzhled nás trochu vyděsil. Co se to Petře stalo?

Petra Palusková sice zazářila v reality show Robinsonův ostrov, ale určitě ne kvůli svým dovednostem, nebo fyzické zdatnosti. Spíše všechny uchvátil její vzhled. Malinká, drobná blondýnka s našpulenou pusou a silikonovými čtyřkami.

Někteří si s Péťou moc dobře rozuměli, druhým lezla na nervy, protože byli toho názoru, že je úplně blbá. Robinsonka Petra si ale nikdy nenechala nic líbit a vždy se snažila svým spoluhráčům věci vysvětlit. Ne vždy to ale dobře dopadlo.

Po skončení soutěže si playmate užívala svou rychle nabytou slávu. Chodila na večírky, kde to pěkně rozjížděla a také všem krásně ukázala, že jí alkohol ani holky nejsou cizí. Hodně se po soutěži sblížila s Katkou Šuriakovou a dokonce došlo k usmíření i s Nikou Doné.

Jenomže Petřiny nejnovější fotky šokovaly nejednoho jejího fanouška. Je vidět, že si užívala nějakou zahradní párty, na které alkohol nechyběl. Ovšem co ten neupravený vzhled? Petra na fotkách vypadá jako rozcuchaná prodavačka ze sekáče a navíc si svoji už tak dost velkou pusu zvětšuje pomocí prapodivné pumpičky.

Související články

Další články