Petra Palusková sice zazářila v reality show Robinsonův ostrov, ale určitě ne kvůli svým dovednostem, nebo fyzické zdatnosti. Spíše všechny uchvátil její vzhled. Malinká, drobná blondýnka s našpulenou pusou a silikonovými čtyřkami.

Někteří si s Péťou moc dobře rozuměli, druhým lezla na nervy, protože byli toho názoru, že je úplně blbá. Robinsonka Petra si ale nikdy nenechala nic líbit a vždy se snažila svým spoluhráčům věci vysvětlit. Ne vždy to ale dobře dopadlo.

Po skončení soutěže si playmate užívala svou rychle nabytou slávu. Chodila na večírky, kde to pěkně rozjížděla a také všem krásně ukázala, že jí alkohol ani holky nejsou cizí. Hodně se po soutěži sblížila s Katkou Šuriakovou a dokonce došlo k usmíření i s Nikou Doné.

Jenomže Petřiny nejnovější fotky šokovaly nejednoho jejího fanouška. Je vidět, že si užívala nějakou zahradní párty, na které alkohol nechyběl. Ovšem co ten neupravený vzhled? Petra na fotkách vypadá jako rozcuchaná prodavačka ze sekáče a navíc si svoji už tak dost velkou pusu zvětšuje pomocí prapodivné pumpičky.