Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Tohle, že je Pretty Woman? Julii Roberts nachytali na pláži paparazzi a 25 let válení je vážně znát!

Julia Roberts byla vyfocena na dovolené v Mexiku.
Zdroj: profimedia.cz
Richard Gere zrovna potvrdil, že přijede na Mezinárodní filmový festival do Karlových Varů. Jenže co dělá jeho Pretty Woman? Julia Roberts se válí na pláži a její fanoušci se děsí toho, jak dnes ve skutečnosti vypadá.

Hollywoodská hvězda Julia Roberts se narodila 28. 10. 1967 a během dětství rozhodně nebyla považována za takovou krásku jako dnes. Kvůli silným dioptriím a velké puse ji spolužáci často šikanovali a byla terčem všeobecného posměchu.

Po dokončení střední školy ale začala Julia navštěvovat herecké kurzy a z ošklivého káčátka se vyklubala prvotřídní krasavice. Díky talentu se jí brzo podařilo prorazit na filmová plátna a za roli ve filmu Ocelové magnólie byla dokonce v roce 1989 nominována na Oscara.

Největší slávu jí ale přinesla role ve filmu Pretty Woman, který měl premiéru o rok později.

Tím se Julia stala definitivně jednou z největších hollywoodských hvězd a v roce 2001 pak získala ocenění Akademie za hlavní roli ve filmu Erin Brockovich.

Od té doby už ale uplynulo mnoho let a fanoušci Pretty Woman jsou nyní zhrozeni z toho, jak jejich idol vlastně vypadá.

Paparazzi ji nachytali na pláži při rodinné dovolené v mexickém Cabo San Lucas a vždy perfektně upravená Julia má opuchlý obličej a zjevnou nadváhu.

Na 47 let sice vypadá stále skvěle, ale její fanoušci jsou u hollywoodské hvězdy zkrátka zvyklí na něco jiného…

Související články

Další články