Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Tohle že je nejslavnější seriálový doktor? Herec se změnil k nepoznání!

Britský herec Hugh Laurie, který je známý rolí Dr. House, je k nepoznání.
Zdroj: Profimedia
Předchozí Další
+ Další 2 fotografie
Změna

Zub času se na něm podepsal. Dvaašedesátiletý britský herec Hugh Laurie (62) se nejvíce proslavil rolí Dr. House. Když ho však paparazzi nyní po delší době vyfotografovali, vypadá úplně jinak, jak upozornil britský deník The Sun. Má plnovous a se zamračeným výrazem by jen těžko někdo poznal charismatického lékaře, který dokázal vyřešit každý zapeklitý případ.

Téměř každý si ho vybaví jako charismatického doktora Grega House z amerického seriálu Dr. House. Herec Hugh Laurie ho ztvárnil tak věrohodně, že mu tak mnozí stále říkají.

Hugh Laurie alias Dr. House je k nepoznání​

Nyní však všechny fanoušky šokoval svou proměnou. Paparazzi ho zachytili, jak šel v Londýně vyvenčit svého psa a s šedivým plnovousem a pohodlným oblečením byl takřka k nepoznání. Herce si totiž většina lidí vybavuje právě z již zmíněného seriálu a s hladce oholenou tváří, tato změna je tak velmi razantní, jak upozornil The Sun.

Uznávaný herec

Za Dr. House získal dva Zlaté glóby a sedm nominací na cenu Emmy. V roce 2011 se dostal do Guinnessovy knihy rekordů jako nejlépe placený herec v televizním dramatu (za jednu epizodu v seriálu Dr. House dostával 409 tisíc dolarů, pozn. red.) a nejsledovanější mužská postava v televizi.

Britský herec má však za sebou plno dalších zajímavých rolí. Objevil se třeba ve filmech Holmes a Watson, Pan Pip, Velká vánoční jízda, Myšák Stuart Little, 101 dalmatinů či Rozum a cit. Kromě toho hrál i v seriálu Viceprezident(ka) a v jedné epizodě Přátelé.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy