Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Tohle že je máma od čtyř dětí? Herečka Lenka Vlasáková se odvázala a ukázala svou sexy postavu jen ve spodním prádle

Nikdo by to do Lenky neřekl.
Zdroj: Facebook.com/Bontonfilm
+ Další fotografie
Vypadá jako přírodní typ, který si na hezké hadry, líčení a styling prostě nepotrpí. Ale jak jde o roli, tak se herečka Lenka Vlasáková mění k nepoznání. Teď se ve filmu Jak se zbavit nevěsty nebála a dokonce ukázala striptýz. Tělo má vážně božské.

Co na tom, že má doma čtyři děti a na ulici byste si Lenky Vlasákové (44) normálně ani nevšimli. Ale když sundá oblečení, tak je to kočka k nakousnutí. Přesvědčit se o tom můžete i v nové české komedii Jak se zbavit nevěsty, kde hraje zhrzenou ženu ve zralejším věku, která má bezchybnou postavu.

Jenže Lenka pro to ani nic nedělá, nejvíc jí pomáhá běhání kolem dětí a hned jdou kila dolů. Vlastně ani nemá čas přibrat, protože mezi prací a výchovou se dost často zapomíná najíst, takže kam se na to hrabou jakékoliv diety.

V naší fotogalerii se můžete pokochat něčím, co jen tak neuvidíte, Lenka se nehodlá zas dlouhou dobu svlékat. Tak máte unikátní příležitost se pokochat tímto pevným tělíčkem, které hýčká jen herec Jan Dolanský (38).

Mohlo by vás zajímat

Další články