Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Tohle že je Kesha? Zpěvačka hitů TiK ToK a Timber se změnila k nepoznání

Kesha se za roky pořádně změnila.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Další 3 fotografie
Proměna

Zpěvačka a skladatelka Kesha (35), která se proslavila hity jako TiK ToK či Timber s rapperem Pitbullem, se od dob začátků své pěvecké kariéry pořádně změnila. Paparazzi ji zachytili, jak si to zamířila do italské restaurace Giorgio Baldi v Los Angeles, a soudě dle snímků je vidět, že si oblíbila estetické úpravy. 

Kesha se do povědomí veřejnosti dostala v roce 2010 svým hitem TiK ToK, kdy jí bylo pouhých dvaadvacet let. Píseň je jednou z nejprodávanějších skladeb v digitální historii. Následně nahrála písně jako Take It Off, Die Young a duety Timber s Pitbullem nebo Right Round s Flo Ridou.

Její vzhled byl na začátku kariéry velmi okázalý. Ráda nosila třpytky, roztrhané oblečení, výrazný make-up a odhalovala kůži. Styl se jí ale za ta léta změnil a stejně tak i obličej.

Proměna Keshy

Paparazzi zpěvačku zachytili před pár dny, jak míří do italské restaurace Giorgio Baldi v Los Angeles. Po tříhodinové večeři se při odchodu potácela a ztrácela rovnováhu.

Místo ikonických blonďatých vlasů už má hnědé a je vidět, že i rysy v obličeji se proměnily. Jak informuje web Houseandwhips, zřejmě má udělaný lifting obočí a stoprocentně má zvětšené rty. Podle webu Weightandskin má ještě rhinoplastiku (tj. plastiku nosu) a zvětšené poprsí. O svých vylepšeních ale zpěvačka nemluví, proto jsou některé zákroky pouhou spekulací.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy