Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Tohle že je gladiátor Maximus? Russell Crowe se změnil k nepoznání

Russell Crowe se změnil k nepoznání: Tohle že je gladiátor Maximus?
Zdroj: DreamWorks & Universal Pictures, profimedia, koláž eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
proměna

Australský herec Russell Crowe (58) si v horkých letních dnech užívá po boku své partnerky Britney Theriot v Římě. Pár společně navštívil mimo jiné kapli Sancta Sanctorum, a to v rámci příprav na nový film The Pope's Exorcist, jak informoval server DailyMail. Zahraniční fotografy zaujal zejména vzhled známého fešáka z trháku Ridleyho Scotta. No tenhle muž v černém polotriku a šortkách už není ten gladiátor, jak si ho pamatujeme.

Jako kráska a zvíře, i tak by se dal popsat hvězdný pár Russell Crowe s partnerkou Britney. Zatímco ona vypadá nádherně, z hvězdy Gladiátora je obtloustlý muž se šedým neupraveným plnovousem. Fotografové zastihli zamilovanou dvojici v Itálii, kde se herec připravuje na novou roli.

Splněný sen

Podle serveru DailyMail ztvární Crowe kněze Gabriela bojujícího s démony v thrilleru The Pope's Exorcist, který bude režírovat Julius Avery. "Bylo mým cílem pracovat s Russellem. Je to pro mě splněný sen," řekl mladý australský filmař Avery The Hollywood Reporter. Film by se měl začít točit v září v Irsku.

Ačkoliv již Crowe nevypadá jako statný gladiátor Maximus, je stále na roztrhání. V kinech nyní běží film Thor: Láska jako hrom, kde herec ztvárnil legendárního krále bohů Dia.

V galerii se podívejte, jak šel s držitelem Oscara čas.


Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy