Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tohle že je finalistka MISS World? HRABALA SE V POZADÍ a při roztahování nohou ukázala to, co neměla!

Victoria Silvstedt tady moc hvězdně nevypadá.
Zdroj: Profimedia, Instagram
+ Dalších 11 fotografií
Máte depky z toho, jak modelky vypadají pokaždé naprosto úchvatně, ukazují perfektní křivky, vždy upravené vlasy a dokonalé líčení? Tak nemusíte! I tyhle krásky jsou "jenom lidi", jak dokazují fotky švédské finalistky Miss Victorie Silvstedt (42).

Ta si vyrazila na dovolenou na karibský ostrov Svatý Bartoloměj, kde se scházejí všechny možné celebrity. Zatímco na sociálních sítích má krásné fotky nadupaného výstřihu, perfektního zadečku a pózování s drinkem na pláži, tak v nestřeženém okamžiku se fotografům naskytl jiný pohled.

Bývalá finalistka Miss World 1993 si musela hrábnout k pozadí, aby si upravila zaříznuté spoďáry, a nohy rozevírala tak, že svůj poklad málem ukázala všem přítomným na okolních lehátkách. Prostě si udělala pohodlí.

I když tady je zrovna zachycena v nelichotivých polohách, tak to nic nemění na tom, že si Victoria udržuje svoji figuru takovou, jako když jí bylo 20 a bojovala o korunku nejkrásnější ženy na světě. I po čtyřicítce se živí modelingem a sekne jí to.

Na její trapas se můžete podívat v galerii.

Související články

Další články