Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Tohle že je dcera Michaela Jacksona? Půvabná Paris se objevila na titulce Vogue

Dcera Michaela Jacksona Paris se objevila na titulní straně Vogue.
Zdroj: Profimedia
+ Další 4 fotografie
Foto uvnitř

Krásná Paris Jackson (23) se objevila na titulní straně hongkongského vydání módního magazínu Vogue. Na sobě měla oblečení od britské značky Burberry a luxusní šperky Bulgari. „Jsem tak vděčná,” napsala Paris na svých sociálních sítích.

Americká herečka, zpěvačka, modelka a hlavně dcera zesnulého zpěváka Michaela Jacksona (†50) Paris v posledních letech jen září. ​Nejen že vydává nové písně, ale nyní se objevila i na obálce prosincového vydání hongkongské mutace módního magazínu Vogue.

Na snímcích zapózovala v bodýčku od britské značky Burberry, která je typická svými kostkovanými vzory. Kromě toho na sobě měla také luxusní šperky Bulgari, jako například náramky, přičemž jeden stojí kolem 300 tisíc korun.

Těžké dětství

Paris Jackson je jedním z dětí zesnulého krále popu Michaela Jacksona. Má dva sourozence, staršího Prince (24) a mladšího Bigiho (19). Matka dvou nejstarších sourozenců je Debbie Rowe, která si vzala Jacksona v roce 1996. Nejmladšího Bigiho měl Michael s náhradní matkou, jejíž totožnost není známá.

Jelikož byl Michael Jackson jednou z největších pěveckých hvězd, nevyhnul se fanouškům ani paparazzi novinářům. Všichni se snažili získat exkluzivní fotografii jeho dětí už od dob, co se narodily. Jejich otec proto přes ně často přehazoval látky, aby nikdo neviděl do jejich tváří a děti tak mohly prožít relativně normální dětství.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy