Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Tohle že je Angelo (39) z Kelly Family? Vlasatého andílka byste v něm nepoznali

Angelo Kelly: Co si to udělal z vlasy?
Zdroj: Instagram angelokellyofficial
+ Další 4 fotografie
proměna

Ikona hudební skupiny Kelly Family Angelo Kelly (39) se fanouškům představil ve velmi netradiční podobě. Typicky vlasatý zpěvák byl totiž tentokrát úplně naplešato. Nakonec se však ukázalo, že vše je trochu jinak.

Tohle fanoušci legendární hudební skupiny Kelly Family jistě nečekali. Zpěvák skupiny Angelo Kelly se totiž ukázal na svém Instagramu naprosto bez vlasů. Angelo je přitom známý svým bujným ohonem.

"Žádný risk, žádná zábava,“ okomentoval Angelo svou proměnu. Nakonec však bylo všechno trochu jinak, než by se na první pohled mohlo zdát. Šlo totiž o rafinovanou masku. Tu si Angelo nasadil kvůli účinkování ve videoklipu svého syna Gabriela (20). Postava, kterou v klipu hraje, má být totiž holohlavá. „Můj otec je pro každou legraci, takže jsem ho nemusel dlouho přemlouval, aby zkusil pleš. Jen chtěl masku, nechtěl si oholit vlasy, jako jsem to v minulém videu udělal já,“ vysvětloval Gabriel německému deníku Bild.

Vybrat správnou masku trvalo dlouho

V klipu se kromě Angela objevil také Jimmy (50), Joey (48) a v neposlední řadě Gabrielova sestra Helen Kellyová (18). Ta byla rovněž naholo. Angelova proměna měla trvat kolem jedné hodiny. Nejtěžší bylo sehnat na jeho velkou hlavu správnou masku. „Měl jsem v tom videu hrát pochybného šéfa nahrávací společnosti a díky pomoci úžasné vizážistky Yvonne a jejímu skvělému umění byly všechny moje vlasy rychle schované a spousta nových chlupů se objevila na mé hrudi. Bylo to velmi zábavné,“ uvedl k tomu Angelo, který v klipu ukázal i mohutně porostlý hrudník.

„Byla u toho spousta Kellyových a všichni se skvěle bavili. Připadalo nám spíš, že jen tak blbneme, než že natáčíme,“ dodal k natáčení, které se neslo v zábavném duchu.

Související články

Další články