Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Tohle zavání infarktem: Miss Playboye Nikki Leigh se fotí v prádle u rudého veterána Maserati

Historické Maserati Ghibli Spyder SS je staré 44 let. Povšimněte si
typického zdobení volantu.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie

Maserati Ghibli Spyder SS je pořádný veteránský kousek, italské auto vyjelo z manufaktury na silnice v roce 1969 a řidičům ihned pro něj zaplálo srdce. Rudý osmiválec z Modeny má poznávací znamení v podobě ďábelsky zkoseného čumáčku, z nuly na sto to vytáhne za necelých sedm vteřin a dosáhne skoro až 250 km/h.

Dost často je tohle kupéčko k vidění i v kanárkově žluté barvě a s celokoženým interiérem, aby bylo svezení co nejpohodlnější. Poprvé se Ghibli Spyder představilo na autoshow v Turíně a bylo z toho obrovské haló, protože se mu povedlo během velmi krátké doby sundat dva své největší rivaly, Ferrari Daytona a Lamborghini Miura se musely nějaký čas potýkat s ostudou druhého a třetího místa sportovních kupé.

Designér Giorgetto Giugiaro ale odvedl velmi dobrou práci a ani po letech neztrácí Ghibli Spyder na atraktivnosti, patří mezi nejkrásnější auta, která tu kdy jezdila.

Jo, a abychom nezapomněli, teď se u jednoho sběratelského kousku v Los Angeles fotila Miss Playboye Nikki Leigh, která nám už jednou ukázala prsa. Předváděla tam novou kolekci erotického prádla. To kdybyste náhodou přehlédli, že u auta stojí i nějaká polonahá slečna.

Související články

Další články