Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Tohle vysmáté sluníčko byla Lindsay Lohan: Z rozkošné holčičky heroinovou královnou

Tohle vysmáté sluníčko byla Lindsay Lohan: Z rozkošné holčičky heroinovou královnou
Zdroj: Disney/Profimedia
+ Dalších 29 fotografií
Proměna
Její první filmová role byla rovnou dvojitá. Lindsay Lohan (33) před 21 lety proslavila komedie Past na rodiče. Ztvárnila v ní dvojčata Annie a Hallie. Jak ale její hvězda stoupala, herečka se řítila kolmo k zemi. Ze závislosti na alkoholu a drogách se nikdy pořádně nedostala a dnes je z ní totální troska.

Lindsay Lohan (33) semlela světová sláva. Stejně jako Miley Cyrus (26) nebo Britney Spears (37) ji proslavila disneyovka. V roce 1998 si zahrála dvojčata v komedii Past na rodiče

Tehdy jí bylo 11 let a byla rozkošná. Nikoho nenapadlo, co všechno se může stát. Lindsay se zapletla do drog a stala se závislou na alkoholu. Dlouhou řadu let brala heroin, jenž je považován za nejzhoubnější drogu vůbec. A následky jsou na herečce vidět na první pohled dodnes.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Přestože podstoupila několik odvykacích kúr, v poslední době se šušká, že si neřesti stále neodpírá. Je to patrné i z fotek, Lindsay má věčně kruhy pod očima hlubší než Mariánský příkop a nedávno se třeba zlila pod obraz v Řecku, kde se válela po klíně staršímu neznámému muži.

Podívejte se, jak se Lindsay Lohan za více než dvacet let změnila. Je příšerné, jakou trosku z ní alkohol s drogami udělaly.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy