Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tohle vtipné psí video se stalo HITEM INTERNETU. Buldočci nahradili hráče v derby!

+ Dalších 6 fotografií
Slávisté mají zřejmě velký smysl pro humor. Před začátkem derby totiž fotbalisté vypustili na hřiště psy! Francouzští buldočci se představili jak v bráně, tak v útoku i na střídačce. Nechyběly ani stylové dresy a samozřejmě fotbalový míč.

Slávisté před derby natočili hodně vtipné video, které se stalo okamžitě hitem internetu. Místo fotbalistů se totiž na hřišti objevili francouzští buldočci. V bráně se představila Mimi, která nahradila jedničku domácích Jiřího Pavlenku, předvedl se také Rudolf, který nahradil hroťáka Milana Škodu. Po hřišti se proběhla i Molly jako Tomáš Rosický. Rozhodčí se stala Róza a na vše pečlivě dohlížela. Samozřejmě nechyběly správné dresy, kamera na zádech a fotbalový míč.

Video nemělo jenom pobavit, ale především upozornit na problematiku psích množíren. SK Slavia Praha totiž úzce spolupracuje s OZ FRBUL, které se stará o pejsky v nouzi, zachraňuje buldočky z množíren a bojuje proti chovu psů v rozporu se zákony České republiky. Jiří Pavlenka, který má doma jednoho ze psích celebrit, které se postavily na hřiště, je patronem celé akce.

Vršovický klub dokonce věnoval organizaci podepsaný dres k vydražení, na kterém najdete podpisy reprezentantů Milana Škody, Jardy Zmrhala, Antonína Baráka, Jiřího Pavlenky, Jana Sýkory, Simona Deli nebo třeba vítěze Afrického poháru Michaela Ngadeu Ngadjui. Celá vydražená částka poputuje na transparentní účet OZ FRBUL, které pomáhá (nejen) buldočkům v nouzi. Více o sdružení se dozvíte na www.frbul.com.

.

Související články

Další články