Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Tohle Vlaďce Erbové utrhne srdíčko: Michal Gulaši randí s mladou kráskou

Tohle Vlaďce Erbové utrhne srdíčko: Michal Gulaši randí s mladou kráskou
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
VÝMĚNA
To byla ale rychlost! Do redakce eXtra.cz v posledních dnech z různých stran proudí informace, že hokejový obránce brněnské Komety Michal Gulaši (33) dlouho nezůstal na ocet. Muž, který začátkem července oznámil Vlaďce Erbové (38), že s ní už dál nevydrží, prý už našel útěchu u mladší krásky.

Lásku a chtíč prostě nezastavíš! Je to jako velká voda, která bere vše. Vypadá to, že se Michal na Vlaďku snaží zapomenout doslova expresní rychlostí.

„To, co zažíval s Erbovou (38), její neustálé řešení něčeho, bylo tak psychicky vyčerpávající, že si prostě kluk jako on potřeboval teď najít někoho, kdo mu nebude komplikovat život. Je to pro ženy atraktivní chlap, tak nemusel hledat dlouho. A co vím, tak do toho skočil po hlavě,“ řekl nám kamarád hokejisty. Bližší informace o identitě dotyčné ale zdroj neposkytl.

Nejen podle tohoto zdroje má být ale Michal Gulaši do své nové přítelkyně pořádně zaláskovaný. "Radost z toho mají i jeho rodiče. Ale mluvit o tom taky veřejně nebudou," tvrdí hlasy z Brna.

Jestli se to potvrdí a románek neskončí dřív, než začal, Vlaďka Erbová už má nyní stoprocentní jistotu, že její stěhování do Mostu do jednoho z kontroverzních bytů už je prakticky tutovka.

Související články

Další články