Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tohle video vás nadchne: Mladý Američan naprosto dokonale ovládá svou smečku vlčáků

Augusto Deoliveira (23) je skutečný psí machr. Mladý Američan vás naprosto uchvátí svou schopností dokonale ovládnout a kontrolovat smečku vlčáků, s nimiž se dokonce prochází bez vodítek po rušných ulicích plných lidí.

A jeho schopností využívají i lidé, kteří si ho platí na trénink a na venčení psů. Augusto je podle svých slov schopen zvládnout bez vodítka až patnáct psů, kteří se mu nikam nerozutečou a nikoho neohrozí.

Kde svůj talent sebral, to je otázka, ale jako malý vyrostl na farmě v Brazílii, kde měli psů plno, možná tam si natrénoval své magické schopnosti. Jeho tajemství je v tom, být součástí smečky, jak tvrdí ve videu, ostatně sami uvidíte, že psi ho poslouchají na slovo a neexistuje nic, co by je odtrhlo od svého vůdce.

Že se tomu diví ohromení kolemjdoucí, bere už jako samozřejmost. Ostatně svoje umění klidně předvede všude tam, kde si ho pozvou jako senzaci.

Související články

Další články