Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Tohle video vám vyrazí dech: Jak se ve skutečnosti vyrábějí ty nejluxusnější kabelky světa?

Kabelky od Diora patří mezi to nejluxusnější, co v šatníku mezi doplňky mohou ženy mít. Pokud tedy mají dostatečně zásobenou pokladničku. Jak se vyrábějí? Budete překvapeni, ale jde o mravenčí práci, která vylučuje byť i minimální chyby.

Známe to všichni. Čekáte na socku a vedle vás si na zastávce stoupne zasloužilá matka s igelitkou v jedné ruce a vuittonkou v druhé. Fake. Pravou kabelku světové značky na českých ulicích aby člověk pohledal.

Většina kabelek, které u nás potkáme – Prada, Gucci, Louis Vuitton nebo Hermés – jsou padělky. Ať už to jejich majitelky vědí a nosí je cíleně, ačkoli si neuvědomují, jak se vlastně ztrapňují, nebo nic netuší a kabelku si jednoduše nechaly vnutit na tržnici, podílejí se na degradaci značek a nelegálním obchodu.

Padělky vládnou světu, ale pokud se jen malinko o to, co nosíte, zajímáte, fake na první pohled poznáte. Padělány jsou obvykle starší modely kabelek, jsou vyrobené z koženky, práce je stejně jako materiál nekvalitní. Chybí jim precizní zpracování. Obvykle z nich trčí nitky, zip není dostatečně pevný.

A jak poznat pravou kabelku?

  1. Ucha a poutka kabelky jsou kožené.
  2. Interiér tašky obvykle nebývá potištěný logem či monogramem.
  3. Stehy i švy jsou precizně vypracované.
  4. Kovové prvky a zip nejsou ze šmuku, ale z odolného kovu.
  5. Uvnitř tašky obvykle bývá datum výroby na datakódu.

Pravé kabelky jsou zpracovány detailně. Stačí jedna chyba a celý výrobek letí do koše. Chyby jsou nákladné a z toho důvodu naprosto vyloučené. Jak to vypadá, když se vyrábí jedna z nejluxusnějších kabelek světa od Christiana Diora, na to se podívejte na videu. Možná pak už pochopíte, proč kabelka z tržnice za pětistovku nemůže být pravá. Být pravá, za tu cenu v poměru dřiny by ji prodával jen blázen.

Mohlo by vás zajímat

Další články