Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tohle video ROZDĚLILO SVĚT! Malá holčička RODÍ jehně! Je to v pořádku?

Na internetu se objevilo video, které rozdělilo svět. Je na něm holčička, která pomáhá rodit jehně. Tahá ho za nohy z ovečky a pak pomůže malému jehňátku na svět. Jenže některé matky se bouří. Podle nich je to za hranicí a holčička u porodu nemá co dělat!

Video z porodu ovce rozdělilo svět a ihned se stalo hitem internetu. Holčička na něm pomáhá ovci rodit svoje jehně, protože má obtížný porod. Jehně je totiž otočené kopýtky napřed, takže se mu musí pomoct. Jeho matka by to sama zřejmě nezvládla. Tohle se většinou stává, když ovce rodí víc jehňat, a tak mláďata nemají v lůnu přirozené prostředí.

Do role porodníka se postavila zhruba 5letá holčička, která to zřejmě nedělá poprvé. Ovečce pomůže a jehňátko se narodí. Celý porod zřejmě rodiče natočili na video a umístili na internetu. Ovce se takhle prostě rodí a na videu není vůbec nic divného.

Přesto se strhla lavina negativních komentářů. Některým matkám to přijde v pořádku, nad videem se zasmáli a holčičce fandí. Jiné matky ale zuří! Nedokáží pochopit, že u tak náročného porodu je tak malé dítě. Podle nich tam nemá co dělat! Dívku by to prý mohlo ovlivnit v jejím vývoji a navazování mezilidských vztahů. Co si o tom myslíte vy? Podívejte se na video!

Související články

Další články