Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Tohle video by mělo sloužit jako varování: Chlapce v Brně srazila tramvaj, civěl do mobilu

Zdroj: youtube.com
varování
Video, na němž je zachycen moment, kdy třináctiletého chlapce srazila tramvaj, by mělo sloužit jako varování pro všechny. Neustálé sledování mobilu je opravdu nebezpečné. Může to mít až fatální následky.

Na stránkách Policie ČR se objevilo video, které by mělo sloužit jako varování pro nás všechny. V Brně se teprve třináctiletý chlapec rozhodl přejít tramvajové kolejiště, ale zapomněl se rozhlédnout, protože v ruce držel mobilní telefon, do kterého se nepřetržitě díval.

A protože nedával pozor, co se děje kolem něho, nevšiml si, že jede tramvaj. Ta ho srazila a chlapec zůstal zaklíněný pod ní. Řidič neměl šanci nehodě zabránit, protože z protisměru jela druhá tramvaj a on tedy nemohl vidět, že tam někdo jde.

Chlapce jeho nepozornost stála hodně bolesti. Až záchranářům se podařilo ho vyprostit. Se středně těžkým zraněním byl převezen do nemocnice. Pro příště si jistě bude pamatovat, že koukat do mobilu za chůze by se nemělo.

I pro ostatní by tohle video mělo sloužit jako varování. Být zabraný do telefonu během chůze je opravdu nebezpečné. Malá nepozornost může mít fatální následky. Všichni moc dobře víme, že neustálé civění do telefonu může nést velkou daň. I přesto to většina z nás dělá. Díky tomuto videu by se mohla aspoň většina z nás ponaučit. Takže až půjdete do obchodu pro rohlíky, telefon nechte raději v kapse.

Související články

Další články