Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

TOHLE VIDEO BOŘÍ INTERNET! Nikol Štíbrová natočila, jak to chodí v Prostřenu. U toho se vážně potrháte smíchy

Kdo nezná kuchařskou soutěž pro amatérské kuchtíky Prostřeno, tak ten jako by nebyl. I když jste třeba viděli jen pár dílů, tak jste museli poznat, že se do televize můžou dostat i tací lidé, se kterými nelze vyjít po dobrém ani po zlém. Nikol Štíbrová natočila opravdu vtipné video, kde s kamarádkami Martinou Pártlovou a Veronikou Arichtevou zparodovaly celý tento zábavný pořad a povznesly ho ještě na vyšší level. Připravte se, že se počůráte smíchy.

Jak jde o trio Štíbrová - Arichteva - Pártlová, tak to je záruka opravdu vtipného videa, u kterého vám smíchy budou téct i slzy, možná si i učůrnete Teď se tyto tři kamarádky rozhodly předvést všechny možné povahy, co se v Prostřenu vyskytují, a vážně se jim to povedlo na jedničku.

NIKOL ŠTÍBROVÁ ZESMĚŠNILA ČESKOU MISS! VIDEO NAJDETE ZDE

Se svým vytříbeným sarkastickým humorem už natočily spousty parodií, ale tohle je snad opravdu ta nejpovedenější. Možná by se na to měli podívat i opravdoví soutěžící tohoto pořadu a zamyslet se nad svým chováním, kterým přispěli právě k vtipným scénkám. Hlavně svou nadutostí, nesnášenlivostí, agresí a sprostotou

Ale už dost bylo vyprávění, teď je čas pustit si tuhle scénku a připravit se na pořádnou salvu smíchu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy