Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Tohle váš šéf neustojí: Spakujte se a vyražte na druhou letní dovolenou!

Slevín
Zdroj: Slevín.cz

Známe zaručený způsob, jak dostat toho, kdo vás v práci nejvíce dusí. Ukažte v létě svému šéfovi záda hned dvakrát a vyražte ještě na jednu dovolenou!

Vraťte se opálení, zrelaxovaní a s perfektními snímky ve vašem foťáku. Určitě vám bude při jejich prohlížení závidět!

Zvláště když mu řeknete, že jste za obě letošní dovolené zaplatili asi tak stejně, jako kdybyste vyrazili kempovat pod stan.

I tak si ale za málo peněz užijete hodně muziky, my to totiž víme, jak na to a máme pro vás několik tipů, jak si užít druhé volno a přitom se nedívat smutně do peněženky nebo snad dokonce žádat v bance o půjčku.

A ani nebudete muset jezdit jen po Česku, ale přivítají vás i na prosluněných plážích.

Tunisko, All Inclusive se slevou 25% nyní na Slevín.cz

Užijte si osmidenní All Inclusive v Tunisku, potápění mezi korálovými útesy v Hurghadě, osm dní s polopenzí v Chorvatsku nebo si třeba vyražte za relaxací do rakouských Alp. To vše a mnoho více pod jednou střechou na slevovém agregátoru Slevín.cz, který Vám na dovolenou snů dá slevu v průměru neskutečných 60%. A to navíc s neprůstřelným pojištěním! Kromě pojistky cestovní kanceláře jste v případě certifikovaných nabídek pojištěni i přímo slevovými portály.

Tři dny s polopenzí pro dva se slevou 40 % nyní na Slevín.cz

Je to stejně jednoduché jako nákup v e-shopu. Vyberete si typ dovolené, lokalitu a pak další podrobnosti, jako je třeba způsob dopravy, úroveň hotelu nebo stravování. Okamžitě vám naskočí dovolené, které odpovídají vašim požadavkům. A za nejvýhodnější cenu, tedy se slevou třeba až 62 %!

Pobyt s odbornou degustací vín na Moravě se slevou 43 % nyní na Slevín.cz

Nabídky na Slevíně pochází od 94 spolehlivých slevových serverů. Za pár sekund tak prozkoumáte stovky nabídek a vyberete tu, která vás osloví nejvíce. Žijete jen jednou, tak proč nezkusit třeba něco nového?

Pobyt plný relaxace ve Špindlerově mlýně se slevou 51 % nyní na Slevín.cz

Jsou to nabídky pouze od ověřených partnerů, ttakže máte jistotu bezpečného nákupu. Veškeré zájezdy jsou pojištěné podle zákona, nikdo se tak nemusí bát, že přijde o své peníze.

Čtyři dny v Tatrách s fontánou pre Zuzanu se slevou 35 % nyní na Slevín.cz

Slevín si dává záležet na kvalitě prodávaných služeb. I když tedy koupíte dovolenou se slevou 58%, dostanete stoprocentní servis. Pokud máte z nákupů na slevových portálech obavy, v případě Slevína na ně můžete zapomenout. Nákup dovolené je rychlý, jednoduchý a zvládnete ho za několik minut z vašeho domu. Je jedno, jestli hledáte dovolenou na poslední chvíli, nebo plánujete odpočinek měsíce dopředu. Slevín vám vždycky najde tu nejlepší nabídku. Ostatně, zkuste to sami.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy