Zamiloval se do své spolužačky a zvolil klasickou metodu ze základní školy, jak dát svoji lásku najevo – holčičce poslal milostný dopis. A odpověď byla hodně drsná!

Holčička ho nejen odpálkovala, ale ještě se postarala, aby se na ni snad už v životě nepodíval. „Nesahej mi na ramena, nestůj za mnou a nedělej blbosti. Vlastně za mnou nestůj vůbec,“ začínala její odpověď. A to nebylo všechno.

„Nehraj si se mnou v autobuse. Ani na mě nemluv, pokud to nezačneš pozdravem. Což není nikdy. Tím svým neustálým hraním mi ničíš den. Navíc jsem o dva roky mladší než ty! PŘEČTI SI TO 500× PO SOBĚ,“ napsala k instrukcím, aby bylo vážně jasno, že chce mít od nápadníka pokoj.

„Jestli porušíš tahle pravidla, řeknu to mámě, tátovi, máminejm kamarádkám, mojí nevlastní mámě i údržbáři, kterýho znám. Přestaň si se mnou už jednou provždy hrát!“

Dopis prý našla Denny Jones, kamarádka učitelky dětí. Dala ho na sociální sítě, kde měl tisíce sdílení. Písmo moc dětsky nevypadá, tak snad to neudělala sama jenom pro pár chvil slávy na Twitteru.