Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Tohle vás rozpláče: Syn (7) čistí hrob mamince (†26), na kterou si nemůže pamatovat

Chlapeček chodí čistit hrob své zesnulé mamince
Zdroj: Facebook
Liane Roberson zemřela v pouhých šestadvaceti na rakovinu děložního čípku. Zanechala po sobě syna a dceru. Rodina ženy nyní zveřejňuje fotografie dětí, které se o matčin hrob starají. Přestože si chlapec (7) matku nemůže pamatovat, choulí se u jejího hrobu. Rodina chce fotografiemi upozornit na častý výskyt rakoviny a vyzvat ženy, aby chodily na kontroly.

Matka dvou dětí Liane Roberson v roce 2011 zemřela na rakovinu děložního čípku. Zanechala po sobě dvě děti, Abby a Kierana. V době její smrti bylo Abby sedm, ale Kieranovi byl pouze jeden rok a svoji maminku si tak nemůže pamatovat.

Téměř sedm let po Lianině smrti se rodina rozhodla ukázat světu dojemné fotografie, kde obě děti čistí matce hrob. Lianina sestra Sam Davies chce snímky upozornit na to, jak to může dopadnout, když se na kontrolu vydáte příliš pozdě, píše Dailymail.

Sam fotografie zveřejnila na svém Facebooku a okamžitě byly nesčetněkrát sdíleny. Spousta žen Sam kontaktovala, jen aby jí řekly, že už si test zařídily. „Kieran je na hrob své matky hrdý a považuje za velmi důležitou práci ho vyčistit. Je rád, že to může udělat pro svoji maminku, kterou si nepamatuje, jelikož zemřela pár dní po jeho prvních narozeninách,“ říká Sam.

Související články

Další články