Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Tohle vás dostane: Martin Dejdar udělal video na počest Věry Špinarové s dojemným vzkazem!

+ Dalších 17 fotografií
Není to tak dávno, co Martin Dejdar v show Tvoje tvář má známý hlas předvedl fenomenální vystoupení, v němž zpíval jeden z nejslavnějších songů zesnulé Věry Špinarové. V té době si nejspíše vůbec neuvědomil, že zpěvačku vidí naposledy. Její smrt Dejdara opravdu zasáhla, a proto se rozhodl, že na její památku vytvoří video s dojemným vzkazem.

Martin Dejdar byl jeden z mála, který měl tu čest vidět zpěvačku Věru Špinarovou těsně před jejím skonem. V pěvecké soutěži Tvoje tvář má známý hlas si vylosoval právě píseň Jednoho dne se vrátíš.

Špinarová mu s písní velmi pomáhala, předala Dejdarovi své rady a společně se fotili. Zpěvačka tak poslední chvíle strávila v dobré společnosti s příjemnými lidmi. Její kolaps přišel jako blesk z čistého nebe, proto jsou také všichni její smrtí natolik zasaženi.

Věra Špinarová zemřela v neděli 26. března v nemocnici v Motole hned poté, co ve středu zkolabovala na koncertě v Čáslavi. I přes včasnou péči zasahujících záchranářů se nepodařilo zpěvačku bohužel zachránit.

Zemřela v pouhých pětašedesáti letech. Není divu, že tato událost šokovala právě samotného Martina Dejdara, který pro Věru udělal dojemné video se vzkazem. „Věro, je mi líto, že už tě nikdy neuvidím, ale taky na tebe nikdy nezapomenu! Je mi ctí, že jsem tě znal,“ vzkázal Dejdar na svém Instagramu.

Mohlo by vás zajímat

Další články