Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tohle vám zvedne mandle! Matka dře jako kůň, aby si dceruška mohla kupovat oblečení od Chanel!

Lauren se sestrami nakupuje ostošest, zatímco její matka někde drhne
záchody.
Zdroj: repro channel 5
+ Další fotografie

Rozežranost dnešních dětí nebere konce, ale tohle je opravdu extrém. 15letá dcera Lauren Walsh trpí závislostí na nakupování u těch nejdražších značek a vůbec jí nevadí, že její matka musela vzít tři zaměstnání, aby její „koníček“ uživila.

Matka Jackie pracuje jako pečovatelka v sociálních službách a k tomu musela vzít ještě dvě zaměstnání, z toho jedno obnáší uklízení záchodů. A to jen proto, aby si její tři dcery mohly dovolit nakupovat jen to nejlepší oblečení.

Dcera Lauren přiznává, že týdně utratí v přepočtu šest tisíc korun za oblečení a boty, z nichž si většinu nikdy nevezme na sebe. „Mám spoustu bot. Když jsem prosila matku, aby mi je koupila, slibovala jsem, že je budu nosit pořád. Byly opravdu drahé a já je ve skutečnosti měla na sobě jednou, většinu z bot jsem neměla nikdy na sobě,“ říká Lauren.

Lauren často nakupuje u těch opravdu nejluxusnějších značek, jako je třeba Chanel nebo Louis Vuitton.

Nicméně jejich matka Jackie také není adeptkou na matku roku. Uznává, že je na dcery moc měkká a její počínaní není správné. Nehledě na to, že by Lauren potřebovala spíš psychologa než kreditku. Ona však tvrdí, že společné nakupování utužuje její vztah s dcerami.

„Lauren je úplně jiná, když jdeme ven na nákupy. Je tak plná energie, směje se a vtipkuje, máme prostě pěkný den,“ brání dceru matka.

Související články

Další články