Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Tohle vám změní život: Jak vaše znamení ovlivňuje tuk ve vašem těle? Je tu horoskop na jaro 2016

Tahle holka prý letos zhubne…
Zdroj: profimedia.cz
Přemýšlíte o tom, že si s přicházejícím jarem dáte předsevzetí zhubnout? Máme pro vás velký přehled znamení. Dozvíte se tedy, komu to s dietou půjde snadno a kdo letos prostě nezhubne.

Všechno se zelená, sluníčko nám začíná dávat první paprsky a my si přijdeme po zimě jako tlusťoši? Pokud si zahráváte s nápadem vrhnout se na dietu, podívejte se nejdřív, co na to hvězdy.

Beran (21. 4. – 21. 5.)

Berani se letošní jaro moc nenadřou a kila jim půjdou až zázrakem dolů. Stačí jen lehce upravit jídelníček a přidat pohyb. Planety jsou pro vás správně nakloněny.

Býk (21. 4. – 21. 5)

Býci nemají potřebu hubnout. Jsou dost aktivní přes celý rok, a tak by měli spíš na jaře relaxovat a nestresovat se přebytečnými kily. Času na shazování bude ještě dost.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

I blíženci mají planety vhodně nastavené ve svůj prospěch. Pokud tedy chcete sundat nějaké to kilo, máte právě teď ten nejlepší čas a konstelaci hvězd. Směle do toho.

Rak (22. 6. – 22. 27.)

Raci by možná rádi zhubli, ovšem chybí jim potřebná vytrvalost. Jakmile nevidí výsledky během pár dnů, nechají se zlákat sladkostmi. Právě proto není jarní období, kdy se jí, popíjí a slaví první paprsky, to nejvhodnější pro začátek diety.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Tak tohle znamení má letošní jaro opravdu smůlu. Lvi nezhubnou, ani kdyby pili jen vodu. Kila se jich budou držet zuby nehty. Proto na jarní diety opravdu zapomeňte.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Toto znamení zvěrokruhu by mohlo na jaře snížit svou hmotnost, ovšem bude na sobě muset makat. Samo to opravdu nepůjde. Proto si pečlivě naplánujte dietní plán a držte se ho.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Váhy mají skvělé podmínky pro začátek diety. Start bude možná trochu těžší, ovšem za pár dní začnou lézt kila dolů, a pokud budete i cvičit, tělo bude vyrýsované dřív, než si myslíte.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Bohužel, vy dietu nevydržíte. Chutě vás budou právě na jaře překvapovat neobvyklými přáními. Přestože celý rok jíte spořádaně, právě jaro vám přinese extrémní apetit.

Střelec (23. 11. – 21.12.)

Málo který střelec chce zhubnout sám od sebe. Většinou ho do diety někdo donutí, což není úplně nejšťastnější cesta. Pokud nebudete po štíhlé linii sami toužit, do diety se nepouštějte.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Pro vás máme dobrou zprávu. Jaro je časem kozorohové diety, a tak šup šup do toho. Vlastně u sebe můžete pozorovat nechutenství a tím i snížení hmotnosti v celkem krátkém časovém úseku.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vy nemáte problém zhubnout celoročně, a tak i jaro je pro vás vhodnou dobou pro očistu těla. Spíš než o snížení hmotnosti by vám mělo jít o ozdravení těla i duše.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Rybám se hubne těžce. Může za to jejich neustálý stres a strach, proto než začnete hubnout, pokuste se vyřešit si své psychické problémy.

Související články

Další články