Hyeny! Zatímco lidé po celém světě po tragédii truchlí a uctívají památku zemřelých, ostatní, sympatizující s radikálním islámem po celém světě, páteční horor oslavují! Islámští extrémisté začali útok chválit pár minut po první explozi na fotbalovém stadionu!

Drtivá většina muslimů žijících po celé zemi útok neschvaluje a odmítá jakoukoli zodpovědnost. Tvrdě se do zbytku muslimské populace obula. Bohužel už se na sociálních sítích stačila objevit i videa, kde islámisté tragédii ve Francii oslavují! A sociální sítě plní dalšími hrůzostrašnými prohlášeními: "Jdeme k vám s bombami a puškami!“ Džihádisté se pod to podepsali s větou: „Počkejte si na nás!“

Všichni, kteří se k útokům hrdě hlásí, začali v médiích s obrovskými kampaněmi proti Paříži. V nich se objevují mrtvé děti a zničené budovy.

Oslavují taky muslimové ve Švédsku! Jedné místní televizi se podařilo získat přístup do švédské muslimské skupiny na Facebooku. Několik tisíc členů bylo z útoku na Paříž nadšeno a oslavuje s vlajkou nad hlavou.

Jeden z nich na Facebook napsal, že doufá, že teroristé brzy přijdou i do Švédska a popraví polovinu lidí. Někteří muslimové vyjadřovali nadšení z útoku na Francii v přímém přenosu jedné televizní reportáže. Tančili s vlajkou kolem mrtvých těl…