Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Tohle v televizi neuvidíte: Viki z MasterChefa ukazuje nahé tělíčko poseté sushi

Zdroj: Archiv Viktorie Hrazdílková
+ Dalších 6 fotografií
svůdná galerie
Účastnice kulinářské soutěže MasterChef Viki je nejen talentovaná kuchařka, ale i pořádná svůdnice. Rodačka z Kyjova má, ačkoliv ráda jí, bezchybnou postavu, kterou se nestydí předvést. Nedávno jsme vám Viki ukázali, jak v krajkovém body trávila Valentýna. Krásná brunetka je ale ještě vynalézavější, než byste řekli. Své nahé tělo pokryla jen kousky sushi!

Viki se v soutěži stále drží. V minulém díle dokonce její tým vyhrál burgerovou výzvu, a tak se bude moci příště se svými souputníky utkat o imunitu. Zatímco v televizi ale Viki vídáme v zástěře nebo péřové bundě, v soukromí se tato kráska ráda odhalí.

Sushi zakrylo to nejnutnější

Viki si zřejmě vzala inspiraci ze slavného filmu Sex ve městě Pro originální fotku se svlékla donaha a tělo zakryla jen kousky sushi. Takový živý podnos by si přál nejeden muž. I když na své sociální síti žádného partnera neukazuje, jistě má spoustu nápadníků. Tato šikovná studentka z Moravy totiž nejen výborně vaří, ale také se věnuje fitness a benefit v podobě její dokonalé postavy je už jenom třešnička na dortu.

Viki svůdnice

„Červená, čokoláda, růže, romantika… A já,“ připsala Viki k fotce z postele poseté růžemi, kterou jsme vám před nedávnem ukázali. V červeném body ukázala své přednosti a také to, že červená barva patří k jejím oblíbeným Nejenže odkazuje na moravský folklór, ke kterému se tak ráda hlásí a který se často stává jejím rukopisem v kreativních výzvách, ale podle všeho je Viki i pěkná dračice a rudou barvu nosí celkem často.

Podívejte se do galerie, jak žhavá umí Viki být.

Související články

Další články