Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Tohle už je příliš: Selena Gomez se vyvalila na chodníku a stehny pohoršovala mládež

Tohle už je příliš: Selena Gomez se vyvalila na chodníku a stehny pohoršovala mládež
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 63 fotografií
Místo toho, aby si užívala dovolenou v tichosti, strhává na sebe Selena Gomez (25) opět veškerou pozornost. Přitáhla ji svým tělem, které ve slunné Itálii neustále odhaluje. Když se vyvalila na chodník a z letních šatiček jí vylezlo úplně všechno, bylo to už trochu moc!

Selena Gomez si už to možná ani neuvědomuje, ale jestli to s ní dřív šlo od desíti k pěti, teď už došla minimálně ke dvojce. Zpěvačka odjela do Itálie, aby si pořádně odpočinula, místo toho si ale znovu ušila z ostudy kabát!

Na svou oplácanou figuru totiž navlékla tenoučké letní šatičky. Letní teploty i zpěvaččin malý problém s váhou pak udělaly svoje. Když se Selena vyvalila na chodník jako vorvaň, ostatním se začal tajit dech. Ukázala totiž to, co viděl pouze bůh, když Selenu tvořil, a Justin Bieber (24)!

Selena bývala jednou z nejkrásnějších žen v šoubyznysu a je ohromná škoda, že už se to o ní nedá říct. Její nevábná vizáž jde ruku v ruce i se zákeřnou nemocí, které musí čelit, ale vůbec jí nepomáhá ani pravidelné stravování ve fastfoodech.

Takže víc salátů, méně cheeseburgerů, Seleno!

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy