Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Tohle už je příliš: Selena Gomez se vyvalila na chodníku a stehny pohoršovala mládež

Tohle už je na svěrací kazajku!
+ Dalších 64 fotografií
Místo toho, aby si užívala dovolenou v tichosti, strhává na sebe Selena Gomez (25) opět veškerou pozornost. Přitáhla ji svým tělem, které ve slunné Itálii neustále odhaluje. Když se vyvalila na chodník a z letních šatiček jí vylezlo úplně všechno, bylo to už trochu moc!

Selena Gomez si už to možná ani neuvědomuje, ale jestli to s ní dřív šlo od desíti k pěti, teď už došla minimálně ke dvojce. Zpěvačka odjela do Itálie, aby si pořádně odpočinula, místo toho si ale znovu ušila z ostudy kabát!

Na svou oplácanou figuru totiž navlékla tenoučké letní šatičky. Letní teploty i zpěvaččin malý problém s váhou pak udělaly svoje. Když se Selena vyvalila na chodník jako vorvaň, ostatním se začal tajit dech. Ukázala totiž to, co viděl pouze bůh, když Selenu tvořil, a Justin Bieber (24)!

Selena bývala jednou z nejkrásnějších žen v šoubyznysu a je ohromná škoda, že už se to o ní nedá říct. Její nevábná vizáž jde ruku v ruce i se zákeřnou nemocí, které musí čelit, ale vůbec jí nepomáhá ani pravidelné stravování ve fastfoodech.

Takže víc salátů, méně cheeseburgerů, Seleno!

Mohlo by vás zajímat

Další články