Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tohle určitě nečekala: Dívka porodila dítě a přitom měla celé těhotenství postavu jako modelka! Jak je to možné?

Taky tomu nechcete věřit? My také ne, ale stalo se.
Zdroj: profimedia.cz

Toto je další hříčka přírody, kterou asi nepochopíte. Dívka jménem Sophie Aldridge (20) byla těhotná a nevěděla o tom. Což by ale nebylo tak zvláštní, kdyby celé těhotenství neměla postavu jako modelka.

Sophie vůbec o svém těhotenství nic netušila, neměla žádné příznaky a pořád menstruovala, tudíž nic nenasvědčovalo tomu, že by mohla být těhotná. Největší zvláštností ale je, že vůbec nepřibírala a celou dobu se oblékala do velikosti 10. Chodila dál s přáteli na party, pila alkohol, prostě dělala všechno, co se na dvacetiletou dívku sluší a patří.

Zlom nastal tehdy, když se probudila s obrovskými bolestmi zad. Matka ji odvezla do nemocnice, kde jí dali prášky na spaní a poslali ji domů. Krátce po příjezdu se však její bolesti staly nesnesitelnými a Sophie byla převezena sanitkou do nemocnice. Během převozu jí praskla voda a ona do půl hodiny porodila chlapečka s váhou 2,6 kg.

„Když jsem porodila, bylo to děsivé a byl to šok pro všechny, když jsem najednou přišla z nemocnice s dítětem. Neměla jsem jméno, natož plenky, oblečení nebo kočárek. Téměř všechno mi darovali přátelé a rodina. Svým způsobem jsem ráda, že se to všechno stalo,“ popisuje novopečená maminka, která svému synovi říká „malý zázrak“.

Související články

Další články