Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Tohle umění už hraničí s LEHKÝM PORNEM: Maluje snad playmate Petra obrazy OBŘÍMI ČTYŘKAMI?

Petra se vůbec nestydí!
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 75 fotografií
Petra Palusková se proslavila účastí v reality show Robinsonův ostrov, ale jak je vidět, myslí i na zadní vrátka. Od začátku soutěže tvrdila, že miluje umění. Už se ale nezmínila, že u toho ráda ukazuje svoje výstavní čtyřky!

Petra Palusková jako jedna z mála soutěžících na sebe strhává opravdu hodně pozornosti. Už v reality show Robinsonův ostrov přiváděla k šílenství spoustu lidí. Na ostrově si moc kamarádů a spojenců nenašla.

Většina z nich měla Petru za naprostou hlupačku, která se do této soutěže dostala naprostým omylem. Ale playmate Petra si nic nenechala líbit a těsně před svým vyřazením zasadila tvrdý úder. Označila všechny přítomné muže za sraby, kteří by se měli vzchopit a konečně prokouknout Nikolu, která jim nedělá mamku jen tak pro nic za nic, ale že je tohle její taktika, jak vyhrát 2,5 milionu a dostat se co nejdále.

Možná kdyby Petra takhle bojovala od začátku, mohla být ve finále. Ale tahle kočka se silikonovými čtyřkami rozhodně nezahálí. Vrhla se na umění, maluje obrazy a má svůj vlastní pořad. Petra se rozhodně nestydí, protože naposledy přidala fotku, na které je téměř nahá nebo jí jsou vidět prsa, ale vše je jakýmsi jejím vyjádřením lásky k umění.

Tohle už ale není kdejaké malování. Petra se evidentně rozhodla vytasit ty největší zbraně!

Související články

Další články