Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Tohle tělo slaví 41? Top 15 nejžhavějších fotek Kim Kardashian

Kim Kardashian: Top 15 nejžhavějších fotek hvězdy reality show
Zdroj: Instagram Kim Kardashian
+ Dalších 11 fotografií
žhavá kočka

Kim Kardashian slaví jednačtyřicítku! A září víc než kdy jindy. Přestože hvězda reality show aktuálně čelí velkému stresu z rozvodu, v posilovně ani kuchyni makat nepřestává. Sexy fotky a její přesný dietní režim najdete v článku!

Po čtyřicítce tělo bohyně

Kim Kardashian oslavila jednačtyřicítku a vypadá lépe než kdy jindy. To i přesto, že aktuálně prochází velkým stresem. Hvězda reality show Keeping Up with the Kardashians se aktuálně rozvádí, k tomu ještě studuje právnickou školu. To jí ale nebrání v tom, aby na sobě makala, a zdroje blízké Kim tvrdí, že péči o sebe věnuje Kim svůj veškerý volný čas.

"Když cvičím, většinou se zaměřuju na zadek, břicho a nohy. Na těch pracuji tak hodinu a půl nebo i víc," svěřila se celebrita. Ta dodržuje i striktní dietní režim. Kombinuje fáze, ve kterých drží nízkosacharidovou dietu a rostlinnou dietu.

Tvrdý režim

Kim většinou snídá borůvkové lívance, místo mouky ale používá ovesné vločky. Jindy si dopřává třeba míchaná vajíčka se zeleninou, někdy mlsá na avokádovém toastu nebo si připraví ovocnou chia mísu. K obědu pak jí sladké brambory, maso se zeleninou nebo svůj oblíbený kuřecí salát. Vpodstatě to samé si dopřává i k večeři, moc ráda má také odlehčenou mexickou kuchyni. Tu ale každý den rozhodně nejí, aby si zachovala svoje dokonalé křivky.

A jak se Kim líbí vám? Mrkněte do galerie.

Související články

Další články