Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Tohle tělo si hýčká Jakub Prachař: Denisa Dvořáková se ukázala v rouše Evině

Jakub je z modelky celý paf.
Zdroj: Instagram
Předchozí Další
+ Dalších 18 fotografií
je to kus
Už nějaký měsíc spolu randí, ale stále si užívají sladké období zamilovanosti. Topmodelka Denisa Dvořáková (28) Jakuba Prachaře (36) okouzlila už v srpnu, kdy se spolu potkali na akci Schwarzkopf Elite Model Look 2019. Krásná Denisa je zkušená modelka a nestydí se vyfotit v rouše Evině. Agáta by tyto snímky radši ani neměla vidět. Dvořáková má totiž postavu jako skutečná bohyně.

Jakub Prachař (36), který dal přednost randění s modelkou před rodinou, se musí tetelit blahem. Po měsících, kdy se řešila krize s Agátou, oba došli k závěru, že se rozvedou. Zatímco Agáta (34) zůstává sama a věnuje se dětem Kryšpínovi (8) a Mie (2), Jakub si užívá nový život s prvotřídní kráskou.

Jakub své partnerky nikdy na veřejnosti příliš neukazoval. Po dlouhém vztahu s Martou Issovou jsme ho začali vídat po boku Agáty tehdy Hanychové a nyní se zdá, že zakotví u dlouhonohé krásky Denisy Dvořákové, která mezi modelkami patří tzv. do vyšší ligy.

Krásná Denisa se poprvé objevila v záři reflektorů už v patnácti letech, kdy vyhrála prestižní modelingovou soutěž Elite Model Look. Podařilo se jí to jako druhé Češce po Lindě Vojtové. V modelingu je tato rodačka z Prahy velice úspěšná, předvádí pro nejznámější světové návrháře, takže je paradoxně známější ve světě než u nás.

Denisa má za sebou jeden rozvod se slovenským fotbalistou Martinem Hromkovičem a jenom čas ukáže, jestli Prachař, který si na dlouhodobé vztahy potrpí, je pro modelku zásah do černého.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy