Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Tohle tělo Miss Nikol Švantnerové má doma nového mazlíka! Ale chlapa stále žádného! Chcete mě?

Zdroj: instagram
+ Dalších 27 fotografií
Česká Miss 2015 a modelka Nikol Švantnerová je momentálně nezadaná, doma často kvůli pracovnímu vytížení není, ale i přesto si vzala psa z útulku. Proboha proč?

Nikol Švantnerová (23) si v poslední době vyhrazovala hodně času na to, aby se zastavila v jednom psím útulku a vzala třeba nějakého toho pejska na delší procházku. Tak dlouho chodila navštěvovat smutné a opuštěné němé tváře, až si ji jedny psí oči získaly natolik, že se Nikol rozhodla pejska vzít natrvalo k sobě domů. A to přes to, že moc toho volného času nemá a jednoho pejska už má!

"Dnes jsem udělala jedno důležité rozhodnutí, a to si ji vzít z útulku a dát jí domov, a musím říct, že ji mám pár hodin a vrací mi to každou minutou. Bude to občas těžké, chvíli nám to potrvá, ale díky lidem, které mám kolem sebe a kteří mi pomohou, jsem šťastná, že jsem se takhle rozhodla," svěřila se Nikol na svém Instagramu.

Jeden z možných důvodů, proč si pořídila již druhého pejska, je zřejmě fakt, že se Nikol nedávno rozešla (prý už definitivně) se svým dnes už expřítelem. Doma jí je asi smutno, a tak si pořídila dalšího mazlíčka na hraní.

Co je ovšem zvláštní, je to, že její láska ke zvířatům je v rozporu s jejím módním vkusem. Nikol strašně moc miluje pravé kožešiny a ráda je dává na odiv. Tak co je vlastně zač? Psí máma a milovnice zvířat, nebo vražedkyně němých tváří Nad tím se už vedla ne jedna diskuze…

Související články

Další články