Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tohle tělo Miss Nikol Švantnerové má doma nového mazlíka! Ale chlapa stále žádného! Chcete mě?

Sexy Nikol má doma nového mazlíčka…
Zdroj: instagram
+ Dalších 27 fotografií
Česká Miss 2015 a modelka Nikol Švantnerová je momentálně nezadaná, doma často kvůli pracovnímu vytížení není, ale i přesto si vzala psa z útulku. Proboha proč?

Nikol Švantnerová (23) si v poslední době vyhrazovala hodně času na to, aby se zastavila v jednom psím útulku a vzala třeba nějakého toho pejska na delší procházku. Tak dlouho chodila navštěvovat smutné a opuštěné němé tváře, až si ji jedny psí oči získaly natolik, že se Nikol rozhodla pejska vzít natrvalo k sobě domů. A to přes to, že moc toho volného času nemá a jednoho pejska už má!

„Dnes jsem udělala jedno důležité rozhodnutí, a to si ji vzít z útulku a dát jí domov, a musím říct, že ji mám pár hodin a vrací mi to každou minutou. Bude to občas těžké, chvíli nám to potrvá, ale díky lidem, které mám kolem sebe a kteří mi pomohou, jsem šťastná, že jsem se takhle rozhodla,“ svěřila se Nikol na svém Instagramu.

Jeden z možných důvodů, proč si pořídila již druhého pejska, je zřejmě fakt, že se Nikol nedávno rozešla (prý už definitivně) se svým dnes už expřítelem. Doma jí je asi smutno, a tak si pořídila dalšího mazlíčka na hraní.

Co je ovšem zvláštní, je to, že její láska ke zvířatům je v rozporu s jejím módním vkusem. Nikol strašně moc miluje pravé kožešiny a ráda je dává na odiv. Tak co je vlastně zač? Psí máma a milovnice zvířat, nebo vražedkyně němých tváří? Nad tím se už vedla ne jedna diskuze…

Související články

Další články