Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Tohle tělo bude mít 50? Nebezpečná Dara Rolins ukázala zadeček jako dva kmínky, foto uvnitř

Dara ukázala pevný zadeček.
Zdroj: S povolením D. Rolins / koláž eXtra
+ Další 2 fotografie
foto uvnitř

Zpěvačka Dara Rolins (48) má i dva roky před padesátkou rozhodně co ukazovat, ba dokonce vypadá snad ještě lépe než před léty. Své fanoušky tentokrát rozehřála fotkou, kde pod průsvitnou látkou vykoukl její pevný zadeček, který ani přes koronavirové období nepovadl. 

Dara Rolins patří mezi ženy, které jsou jasným důkazem, že je věk pouze číslo. Důkazem je nejen energie, kterou ze sebe zpěvačka vyzařuje, ale také tělo pevné jako skála, jež si Dara udržuje celoročně a do plavek může bez ostychu skočit skutečně kdykoliv.

Nebezpečně krásná

Posledním důkazem její skvělé figury je i její nejnovější fotka, kterou rozehřála den nejednomu smrtelníkovi. Není se čemu divit, že se na svém Instagramu chlubí základnou více než šest set tisíc fanoušků, které pravidelně zásobuje momenty ze života. "Existuje několik smysluplných důvodů, kdy je dobré procítit ten dokonalý pocit 'bytí'. Z toho, že jsme tady, na této planetě, plné dokonalých míst, vůní, chutí, výhledů. Byla by věčná škoda, kdyby kvůli lidské aroganci jednoho dne vše to krásné přestalo existovat," napsala ke snímku, na kterém pod průhledným přehozem vyniká její skvostná postava a Dara jenom září.


Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy