Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Tohle tělíčko vás rozpálí víc než luxusní dárky pod stromečkem. Jitka Nováčková ukázala dokonalé křivky v bikinách

Tohle tělíčko vás rozpálí víc než luxusní dárky pod stromečkem. Jitka Nováčková ukázala dokonalé křivky v bikinách
Zdroj: Se souhlasem Jitky Nováčkové
Bývalá moderátorka SuperStar Jitka Nováčková se toho nebála a i přes vánoční čas, kdy je jídlo ve velké míře na prvním místě, se ukázala v plavkách. A musíme uznat, že je to vážně dost žhavý pohled.

Je pravda, že počasí rozhodně není zimní a k plavkám je blíž než k prošívaným bundám. Jitka chtěla ukázat, že ani obžerství na jejích dokonalých křivkách (zatím) nezanechalo následky. Sama uznává, že je ráda, že nové polaroidy nafotila už teď, protože po Novém roce by mohl být vidět nějaký ten špíček.

Modelka dřív měla trochu problémy s váhou, kdy po Miss dost nabrala. Naštěstí ale šla do sebe a teď je ve formě, krásnější než kdy jindy. Na její útlé postavě s dlouhýma nohama byste těžko hledali nějakou tu nedokonalost

Sami se můžete přesvědčit, jak to Jitce sluší a pózování v plavečkách jí jde na jedničku. Radši by se toho měla držet, má co nabídnout, a moderování přenechat profíkům. Bohužel ji fanoušci SuperStar nepřijali. Ale třeba kdyby moderovala v bikinách, ta by všem zavřela pusu. Tělíčko na to opravdu má.

Související články

Další články