Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tohle tělíčko už na Nově neuvidíme: Dcera striptérky z Discopříběhu v televizi skončila!

Adéla promluvila o svém konci na TV Nova.
Zdroj: profimedia.cz / TV Nova / Instagram
+ Další 2 fotografie
Diváci si ji za necelý rok, kdy na Nově působila, oblíbili, bohužel se s ní ale na televizních obrazovkách nesetkají. Půvabná Adéla Jelínková ze slavné rodiny si hledá novou práci.

„Na Nově už nepracuju. Smlouva byla ukončena na konci roku. V lednu jsem ještě měla zkouškové období ve škole, tak jsem si doteď nechala pauzu, ale už se začnu rozhlížet jinde,“ řekla eXtra.cz sympatická Adéla Jelínková.

Ta se dříve věnovala modelingu. „Moderovala jsem už dřív módní přehlídky a různé firemní akce. To mi zůstává i teď, chtěla bych se věnovat hlavně moderování. Na Novu jsem nastoupila vlastně úplnou náhodou. Vypisovali stáž, tak jsem to zkusila, a klaplo to,“ vzpomíná na své začátky.

Mohli jsme ji vidět jak v Prásku, tak ve Volejte Novu nebo Televizních novinách. Protekci neměla. „Když už jsem nastupovala na Novu, říkala jsem nadřízeným, že by bylo fajn, kdyby se nikde neobjevovalo, čí jsem dcera. Chtěla jsem si vše vybojovat sama za sebe,“ dodala dívka, která je dcerou Evy Čížkovské.

Tu si všichni pamatují coby striptérku z Discopříběhu nebo jako servírku ze seriálu Hospoda.

Související články

Další články