Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Tohle tělíčko už citlivého Radka nevzruší: Nevěsta Simona se odvázala a provokuje z Dubaje

Simona ukázala luxusní postavičku v plavkách.
Zdroj: Archiv
+ Dalších 5 fotografií
provokace
Reality show Svatba na první pohled expertům úplně nevyšla. Zůstali spolu pouze Štěpánka s Pavlem a ostatní se rozhodli vydat jinou životní cestou. Simona Míková (29) jako jediná nevěsta dala kopačky svému manželovi Radku Stöberovi (32) už ve finálním díle. Ten ale dlouho nesmutnil a už světu představil novou lásku, zatímco Simona nechává vrátka otevřená pro toho pravého a možné nápadníky láká na své luxusní tělíčko v plavkách.

Jako jediný pár, který se spolu rozhodl dál nepokračovat už v průběhu show Svatba na první pohled, byla nevěsta Simona, která dala kopačky Radkovi. Ač to vypadalo, že se Radek bude z rozchodu vzpamatovávat delší dobu, opak byl v této situaci pravdou a Radek je až po uši zamilovaný do své nové přítelkyně, devatenáctileté Kláry, která jakoby Simoně z oka vypadla.

"Potkal jsem někoho, na kom mi neskutečně záleží a koho miluji," prohlásil Radek, kterého by nevěsta Simona už pravděpodobně nenalákala ani na skvostnou postavu, kterou vystavovala v plavkách v Dubaji. "Sice už jsem zpět v zamrzlé Praze, ale zahřívám se vzpomínkami na Dubaj. Taky hned po návratu z dovolené myslíte na to, kam pojedete příště?" napsala Simona na svých sociálních sítích.

Postavička jako lusk

Na její tvarovanou postavu je opravdu radost pohledět a fanoušci ji ihned zahrnuli lichotivými vzkazy. "Tohle jsou ty nejlepší fotky aneb fotky, kdy stačí jedna a chlap se zamiluje na první pohled," píší půvabné Simoně nápadníci, kterých má více než dost. Stačí si jen vybrat.

V galerii se podívejte, jak to Simoně sluší. Objeví se po jejím boku brzy nová láska?

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy