Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Tohle tělíčko si nyní hýčká Emanuele Ridi: Sára, pružná kráska s dokonalými křivkami

Tohle tělíčko si nyní hýčká Emanuele Ridi: Sára, pružná kráska s dokonalými křivkami
Zdroj: Instagram.com
Předchozí Další
+ Dalších 14 fotografií
záhadná kráska
Italský hřebec Emanuele Ridi (46) si umí opravdu vybírat. Po rozchodu s Lucií Hunčárovou (33) se objevuje po boku pohledné Slovenky, která působí, že je snad ještě mladší než Hunčárová. Ridi vyrazil relaxovat se svým novým objevem na hory, a dokonce se pochlubil společnou fotkou. Slečna Sára je skutečně nádherná žena s dokonalým tělem.

Italský sympaťák Emanuele Ridi se u nás proslavil hlavně díky kulinářskému pořadu S Italem v kuchyni a v roce 2016 si zatančil v taneční show StarDance Tam se koneckonců seznámil se svojí nyní bývalou přítelkyní Lucií Hunčárovou

Bohužel jejich vztah nevydržel a pár se rozešel letos v létě. Ještě nedávno italský sympaťák tvrdil, že si od žen chce dát na nějakou dobu pauzu a věnovat se sám sobě. Jenomže to mu moc dlouho evidentně nevydrželo.

Ridi se před pár dny na sociálních sítích pochlubil fotkou z hor, na které však není sám. Vedle něj sedí půvabná mladá dáma, která by měla být jeho údajná nová přítelkyně. Slovenka Sára Pichl sice na sociálních sítích ještě nezveřejnila fotku s pohledným Italem, ale není debat o tom, že si nádherné Dolomity užívají společně.

Sára navíc cestování miluje a pyšní se pěkně peprnými fotkami na Instagramu, na které se můžete podívat v galerii. Není divu, že Ridimu padla do oka. Bude to ale konečně ta pravá?

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy