Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tohle tělíčko se sápalo po Zemanovi! Ukrajinka, která se vrhla na prezidenta, je neskutečná kočička

Ukrajinka je vážně kočička.
Zdroj: Facebook, Archiv
+ Dalších 42 fotografií
Ukrajinská feministka Ashley Diash se v pátek postarala o pořádný rozruch. Ve volební místnosti v pražských Stodůlkách se totiž vrhla na úřadujícího prezidenta Miloše Zemana (73). Ze záběrů to sice není patrné, ale Ashley je vážně kus!

Feministka Angelina Diash přijela do Prahy z ukrajinského Kyjeva, kde žije, aby narušila české prezidentské volby. Byla ve volební místnosti v pražských Stodůlkách zrovna ve chvíli, kdy se chystal současný prezident Miloš Zeman hlasovat, a bez oblečení se na něj snažila vrhnout. Zastavila ji Zemanova ochranka.

Podobné akce jsou pro ni téměř denním chlebem. Aktivistka ukrajinsko-angolského původu, která studovala psychologii, se často chlubí fotkami, na nichž ji spoře oděnou zatýkají muži zákona. Tentokrát ale přestřelila, protože český prezident je chráněnou osobou. Za napadení hrozí Diash až pět let za mřížemi, čin byl klasifikován jako výtržnictví s přitěžujícími okolnostmi.

V minulosti se už snažila napadnout i běloruského prezidenta Alexandra Lukašenka a dokonce i papeže. Na pátečním incidentu jsou ale zajímavé výrazy zúčastněných, z nichž někteří zůstali v naprosté pohodě.

Mrkněte se v galerii na její sexy tělíčko, stojí to za to!

Související články

Další články