Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Tohle tělíčko má Hrdlička hned dvakrát: Žhavé foto z luxusní dovolené ve třech v Dubaji

Zdroj: instagram
+ Dalších 42 fotografií
SESTRY PLÍŠKOVY
Moderátor a manažer Michal Hrdlička (29) si momentálně užívá zasloužený odpočinek s manželkou Karolínou Plíškovou a její stejně půvabnou sestrou Kristýnou v luxusním resortu v Dubaji. Všichni tři na pláži ukázali perfektní figury a hollywoodské úsměvy.

Michal Hrdlička má, zdá se, perfektní život, který mu mnoho mužů závidí. Krásná manželka, skvělá práce a tělo, za kterým se otáčí nejen ženy, ale i muži. Hrdlička dělá manažera jak své manželce Karolíně Plíškové, tak i jejímu dvojčeti Kristýně. Obě se dostaly mezi 8 nejlepších hráček sezóny.

Poté, co Kristýna neuspěla na turnaji mistryň, odletěli všichni tři společně do Dubaje, kde si užívají krásného počasí v luxusním resortu. Jak napsala sama Karolína ke své fotce u bazénu: "Přeji si, abych měla každé pondělí, jako je to dnešní," z čehož jasně vyplývá, že si užívá zasloužený odpočinek, než se opět vrhnou do práce.

Všichni tři na fotografiích ukázali, že jsou ve skvělé formě. Fanoušci jim přejí úspěch a obdivují jejích dokonalé postavy. "Doporučuji všem třem chodit pouze v plavkách," napsala na sociální síť jedna z fanynek. Více fotek naleznete v galerii.

Související články

Další články