Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

TOHLE TĚLÍČKO LASKÁ LEOŠ MAREŠ: Monika Koblížková se na dovolené pochlubila LUXUSNÍ POSTAVOU!

Monika má skutečně luxusní postavu.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 10 fotografií
Známá dvojice českého šoubyznysu si během zimy užívá dovolenou pěkně v teplíčku. Jako destinaci si zvolili luxusním Thajsku a užívají si zatím především na pláži. Minimálně pak Monika Koblížková, která už se stihla na Instagramu pochlubit fotkou v bikinách. Pánové, je se skutečně na co dívat!

Leoš Mareš (40) a Monika Koblížková (35) si momentálně užívají zaslouženého odpočinku. Jako destinaci pro zimní dovolenou si vybrali luxusní Thajsko, které určitě podobně náročnému páru nabídne vše, co je třeba.

Let luxusní první třídou společnosti Emirates byl samozřejmostí. Dokonce během něj potkali Tomáše Berdycha s Ester Sátorovou. Český tenista zrovna letěl do Abú Dhabí, kde bojuje na exhibičním turnaji v konkurenci těch nejlepších soupeřů.

Koblížková už se stihla na sociálních sítích pochlubit fotkou z dovolené. Můžeme ji vidět v bikinách, díky čemuž máme možnost posoudit, jak dobře pracuje na své postavě. Monika je velkou fanynkou sportu a pohybu, což je na jejích křivkách vidět. Tělíčko má skutečně dokonalé.

Svou vášní navíc nakazila i Leoše, který pod její taktovkou začal běhat, cvičit a také se více starat o své tělo. Vypadá to, že známý český moderátor konečně našel přítelkyni, která ho změnila k lepšímu. Věřme, že spolu vydrží co nejdéle, oběma totiž vztah evidentně prospívá.

Související články

Další články