Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Tohle tělíčko je opět k mání: Hanka Mašlíková se předvedla v erotickém prádle

Hanka Mašlíková ukázala tělo v koženém prádle.
Zdroj: Archiv Hana Mašlíková
+ Dalších 7 fotografií
provokace
Hana Mašlíková (38) před nedávnem oznámila definitivní rozchod s manželem Andrém Reindersem (39), se kterým má syna Andrease. Bývalá modelka ale nezahálí, i jako nezadaná maminka si udržuje postavu snů, a tak se rozhodla, že se jí pochlubí na sociálních sítích, a to rovnou v koženém sexy prádle.

Moderátorka Hanka Mašlíková (38) už netvoří pár s MMA trenérem André Reindersem, se kterým má syna Andrease. Jejich definitivní rozchod je možná i jeden z důvodů, proč se Hana rozhodla, že vystaví své dokonalé křivky celému světu, a to rovnou v koženém prádle, které jí sedí jako na míru ušité. "Od dob, kdy jsem předváděla jako modelka hlavně spodní prádlo a plavky, miluju různé typy spodního prádla. A tímhle kouskem jsem se prostě musím pochlubit," svěřila se Hanka na svých sociálních sítích.

Netrvalo dlouho a její fanoušci ji zahrnuli lichotivými komentáři. "Hanko, vy na to molo můžete jít ihned a některé mladší vám vaši postavu můžou jenom závidět, jste nádherná žena," napsala jedna z fanynek. "Krásné prádlo na krásné ženě, moc vám to sluší," píše další.

Po zveřejnění snímku tohoto typu je jasné, že se půvabné Hance osazenstvo nápadníků muselo rapidně zvýšit, a je jenom otázka času, kdy se po jejím boku objeví nový partner, který bude o její tělo pečovat jako o poklad.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy